Уперше українська корпорація завершила комплексну міжнародну реструктуризацію боргу в сумі 820 млн дол, що охоплює усіх її фінансових кредиторів, у тому числі міжнародні банки, українські банки і власників облігацій.

Завершення процесу реструктуризації посилює конкурентні позиції компанії та створює стійкий фінансовий фундамент, що дозволяє їй зосередитися на своїх стратегічних цілях.

Успішному завершенню реструктуризації боргу сприяли узгоджена робота Координаційного комітету, що складається з шести основних банків, які представляли всю групу кредиторів, потужна робота команди топ-менеджерів підприємства й особиста активна участь власника компанії, В.Л. НУСЕНКІСА в усіх найважливіших й найголовніших зустрічах процесу реструктуризації.

Координаційний комітет з реструктуризації боргу включав в себе SMBC, ING Bank Amsterdam/Україна, UniCredit Bank AG Munich/Україна, BNP Paribas, Raiffesen Bank International AG і "Сітібанк" (Україна).

Консультантами групи «Донецьксталь» з юридичних питань виступала компанія DLA Piper (Україна), з фінансових питань - Deutsche Bank и ICU (Інвестиційний Капітал України).

У цілому більше 35 фінансових установ, включаючи кредиторів інших членів групи «Донецьксталь», взяли участь у реструктуризації понад 35 кредитних угод і випусків облігацій при спільній підтримці фінансових, юридичних і технічних радників.

2011-08-15 11:45